Merhabalar ,
1973 yılında Ankarada doğdum.Ailem Çankırı nufüs kütüğüne kayıtlıdır.
Eğitim hayatıma Boğaziçi İlkokulunda başladım ardından Üreğil Ortaokulu, Mehmet Rüştü Uzel Kimya Meslek Teknik Lisesini ve 1997 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olarak ilk kliniğimi Manisanın Kırkağaç ilçesinde açarak meslek hayatıma başladım.

Aynı zamanda meslektaşım olan eşim Enbiya Demir Hanımla 1998 yılında evlendik ve Beyza ve Elif Ceyda isimlerinde 2 kızımız dünyaya geldi.Yıllarca eşimle birlikte mesleğimizi icra ettik.

Ssağlık Bakanlığının tam gün yasasının çıkmasından sonra eşimin memleketi olan Türkiye’nin cennet köşelerinden engüzeli olanFethiye’ye yerleşmeye karar verdik ve Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesinde kurucu DİŞ HEKİMİ olarak çalışmaya başladım.
Hastalarıma daha iyi hizmet vereceğimi düşünerekten 2015 yılında tekrar Fethiye merkezde AVM karşısında kendi kliniğimi açtım.

Sağlık sektörüde gelişiyor ve sürekli kendini güncelliyor ,bir doktorun eğitimi ömür boyunca devam eder düşüncesiyle gerekli tüm eğitimlere siz hastalarıma daha doğru tedavi uygulamak için katılmaya devam ediyorum.

Kliniğimde uyguladığım tedaviler;
* İmplantoloji,
* İleri implant cerrahisi
* İmplant destekli protez yapımı
* Lazer destekli ileri implantoloji
* Gömülü diş ameliyatları
* Gülüş tasarımı
* Lamina diş yapımı
* Azot protoksit oksijen ile inhalasyon sedasyonu
* Erken dönem fonksyonel ortdonti
* İleri düzey sabit ortdonti
* Evde diş bakım ve tedavi hizmetleri

Lütfen Takip Ediniz

Sosyal medya hesaplarımdan lütfen takip ediniz

Copyright 2020 by DishekimiAhmet.com. All rights reserved.

Designed by 4treeWeb.com